Mobilne boisko to system przenośnych boisk do szybkiego montażu i demontażu, elastycznie dopasowujący się do otoczenia, zapewniający wiele możliwości wykorzystania, jako boisko stacjonarne lub tymczasowe dla różnych dyscyplin sportowych oraz gier i zabaw.
Odporne na warunki atmosferyczne materiały umożliwiają użytkowanie boiska zarówno na zewnątrz jak i w obiektach zamkniętych. Boisko nie wymaga specjalnie przygotowanego podłoża, można rozłożyć je na równej powierzchni. Na nawierzchniach twardych (asfalt, kostka brukowa, podbudowa betonowa) zaleca się stosowanie sztucznej trawy typu puzzle.

Standardowym i najbardziej popularnym wymiarem boiska mobilnego jest 10x15 m. Inne dostępne wymiary: 6x9m, 10x20m, 15x25m, 15x30m, 20x40m. Modułowa konstrukcja pozwala na dopasowanie wymiarów boiska do potrzeb klienta.

     

Elementy Boiska Mobilnego:

Panel boczny
wykonany z płyty warstwowej, gładkiej o grubości 24 mm osadzonej w ramie aluminiowej. Panel o wymiarach 2010 x 1022 mm. W górnej części panelu rama aluminiowa z zamkiem umożliwiającym montaż siatki za pomocą wymiennych zapinek. Po bokach panelu 2 zaczepy umożliwiające montaż do słupka z przewyższeniem. Powierzchnia panelu to doskonały nośnik reklam.Słupek w kształcie litery „L”
pion wykonany z profilu aluminiowego 50x50x2 mm. Podstawa wykonana z profilu aluminiowego 40x60x2 mm. Przewyższenie wykonane z rury aluminiowej 43x1,5mm, wkładane do środka słupka po zainstalowaniu paneli bocznych.Bramka wejściowa
szerokość 0,725 m wykonana z aluminium, umożliwia wejście na boisko.

Rura pozioma nad furtą, panelem i bramką
o średnicy 35x2 mm łączona na przewyższeniu słupka.

Wymienne zapinki siatki
na jeden panel, które nie zmieniają w czasie użytkowania swojego kształtu, umożliwiające montaż siatki do górnej części panelu.

Wymienne zaczepy siatki
przypadające na furtę wejściową oraz na panel i bramkę, które nie zmieniają w czasie użytkowania swojego kształtu, umożliwiające montaż siatki do rury poziomej nad furtą wejściową, panelem i bramką.

Rzepy
o długości 25 cm przypadające na jeden słupek (4 szt.), spinające siatkę ze słupkiem.

Obciążenie słupka
żeliwne o wadze około 24 kg – stabilizujące boisko.

Siatka na bok i front boiska
wykonana z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości. Wielkość oczka: 100 mm, średnica linki 3 mm. Mocowana za pomocą wymiennych zapinek do górnej części panelu oraz za pomocą wymiennych zaczepów do rur poziomych.

Siatka na furtę
wykonana z włókien syntetycznych np. z polipropylenowego lub poliamidowego. Wielkość oczka: 45mm, średnica linki: od 3mm. Mocowana za pomocą wymiennych zaczepów do rur poziomych oraz za pomocą rzepów do słupka z przewyższeniem.

Bramki do boiska mobilnego
Światło bramki wykonane z profilu aluminiowego 80 mm x 80 mm z wewnętrznym użebrowaniem przeciwdziałającym odkształceniom. Do zewnętrznej krawędzi słupka przyspawane 2 zaczepy umożliwiające montaż bramki do słupka bocznego z przewyższeniem. W komplecie siatka wykonana z polipropylenu (oko 100mm, linka o średnicy 3mm) oraz wymienne zapinki i zaczepy do mocowania siatki do światła i szkieletu bramki.

     

Nawierzchnia do Mobilnego Boiska – Trawa Puzzle
Lekkie maty w kształcie puzzli o wymiarach 1x1 m, grubości 18 mm i powierzchni około 1 m2. Dwuwarstwowa konstrukcja: nietoksyczna pianka EVA o wysokiej gęstości (gr. 11 mm) + trawa sztuczna (gr. 7 mm) sprawia, iż płyty są łatwe w montażu, transporcie, magazynowaniu i konserwacji. W komplecie – do każdej płyty - dwa paski zamykające.